Ana Sayfa» BÖLGESEL

Trabzon'da Ramazan Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Eklenme: 05 Haziran 2018 11:57
»
Okunma : 1262
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

BAŞKAN SAĞIROĞLU PINARLI MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

 

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, AK Parti ilçe teşkilatı ile birlikte iftar programlarını sürdürüyor. 

 

Trabzon’un Yomra ilçe Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, AK Parti ilçe teşkilatı ile birlikte iftar programlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Sağıroğlu dün akşamda Pınarlı Mahallesi’nde vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine, Başkan Sağıroğlu’nun yanı sıraAK Parti İlçe Başkanı Avni Adanur, meclis üyeleri ve parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Yomra Belediyesi olarak 7/24 esası ile çalışmalara devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, “Tüm mahallelerimizde asfalt ve betonlama çalışmalarımız sürüyor. Ekibimiz ve teşkilatımızla birlikte mahallelerimizde ki sorunlarımızın neler olduğunu biliyoruz. Bu yıl sonu itibariyle hiçbir vatandaşımız kullandığı yol ağında çamura basmayacak.

 

Pınarlı başta olmak üzere tüm mahallelerimiz bugüne kadar bizlere ve partimize güçlü miktarda desteğini vermiştir. 24 Haziran Türkiye’mizin dönüm noktasıdır.Cenab-ı Allah'a şükürler olsun, bu tarihi sizlerle yazdık ve yazmaya devam edeceğiz” dedi. 

 

 

ARAKLI ARI HABER

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

BÖLGESEL KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013