Ana Sayfa» SİYASET

Araklı'da Selçuk Çebi Fırtınası Devam Ediyor

Eklenme: 05 Haziran 2018 15:26
»
Okunma : 1997
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Çebi Akparti Trabzon milletvekili adayı Araklı'nın evladı Selçuk Çebi durdurak bilmiyor.

 

Seçim çalışmalarını gece gündüz durmadan devam ediyor.Çebi bugün Araklıda Akparti Teşkilat mensupları ile Araklı Yeşilyurt Eski Belediye Başkanı Belediye Encümeni Hüseyin Kalaycı,Araklı Belediye Encümeni Mehmet Öztürk,Araklı Belediye Encümen Üyesi Mustafa Akgün,Belediye Encümeni Hasan Çebi,Araklı Yiğitözü Muhtarı Süleyman Ayçiçek,Araklı Akparti ilçe başkanı Şaban Bıyık,Akparti Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi Akparti Kadın Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu Onur Erbay ile beraber Araklılı vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanına ve Akpartiye tam destek istedi.

 

Çebi Araklıda Çocuk parkındaki vatandaşlarla sohbet gerçekleştirdi.Bir bayan vatandaşın ellerini havaya kaldırarak "Dualarımız seninle" dedi.Araklının bir evladı olan Selçuk Çebi'nin ve Akparti'nin kazanmasını dilediğini ifade etti.


Selçuk Çebi ise "Araklı'nın bu desteği beni gelecek adına cesaretlendirmeye devam ediyor.Vatandaşlarımızın tevazularına layık olmak için Durmak Yol Yola Devam" dedi. 

Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013