Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Çankayalılar iftarda Bir Araya Geldi

Eklenme: 05 Haziran 2018 16:17
»
Okunma : 1754
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Çankayalı firmalar hemşehrilerini ve Arnavutköy Bolluca sakinlerine iftar programında bir araya getirdi.Has Makine ve Akyıldız Gıda Hafriyat firmalarının ortak düzenlediği programa çok sayıda siyasi temsilci ve vatandaş katıldı.


Akparti Grup başkanvekili ve İstanbul 3.bölge Milletvekili adayı Sürmeneli hemşehrimiz Dr.Mehmet Muş,Akparti Arnavutköy Teşkilat Mensupları,Tekirdağ Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Araklı Çankayalı hemşehrimiz Mehmet Uzun,MHP Milletvekili Adayı Araklı Çankayalı hemşehrimiz Sn Ufuk TANDOĞAN ve MHP Milletvekili Adayları Av.Rıza Peker ve Mehmet Büyükcanga,Mhp ilce Başkanı,Gaziosmanpaşa Yönetim Kurulu üyeleri  ile Dağbaşı Haruska Gençlik Derneği yönetim kurulu üyeleri katıldılar.Ali Koçak,Hasan Akyıldız,Hüseyin Akgün ve Selahattin Akgün'ün organize ettiği iftar programı sonrası Araklı Arı Haber'e yapılan açıklamada
"2 yıldır firmalarımız vatandaşlarımıza iftar düzenliyor bu yıl soframızı firma çalışanları dışından tüm hemşehrilerimize açtık.Bu güzel akşamda sizlerle birlikte iftar yapmaktan dolayı son derece mutluyuz.Organizasyonda emeği geçenler adına herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah bizlere nice Ramazan aylarında böyle sofralarda buluşmayı nasip eylesin.”denildi.
Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013