Ana Sayfa» ARAKLI

Tanrıkulu Araklı'da Büyüyen ve Gelişen Türkiye için; Devam Dedi

Eklenme: 07 Haziran 2018 18:13
»
Okunma : 1859
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon'un Araklı ilçesinde 24 Haziran erken seçimlerine az bir süre kala, seçim çalışmalarına ağırlık verildi. Seçim olsun olmasın her daim çalışmalarını titizlikle gerçekleştiren Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, 2006 yılından beri görevini layıkıyla yerine getirmenin gayesinde. 

 

2005 yılında eşinin Irak'ta kaçırılması olayıyla şok yaşayan Tanrıkulu, Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin ardından eşine kavuşmuştu. O günden beri Cumhurbaşkanının yolunda ilerleyen Ak Parti Araklı Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Bahar Ayvazoğlu ile birlikte Araklı'da kapı kapı dolaştılar.

 

24 Haziran'da gerçekleşecek olan seçimin önem derecesini anlatan Trabzon Milletvekili Adayı Bahar Ayvazoğlu, özellikle #hatırla etiketiyle geçmiş Türkiye'de yaşanan olumsuzluklara değindi. Ev ziyaretlerinde kadınlarla bir araya gelen Ayvazoğlu, vatandaşlardan Cumhurbaşkanlığı seçiminde oylarını Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, milletvekilliği seçiminde de AK Parti'yi vermelerini isteyerek, şöyle devam etti:

 

''Siyasi ve ekonomik istikrar için büyüyen ve gelişen Türkiye'nin devamı için bu gerek ve şart. Terör örgütlerinin oklarını çevirdiği bir ülke haline gelen Türkiye'yi biz yeniden güçlü ve büyük Türkiye yapmak istiyoruz. Bunun için 16 yıldır çalıştık bundan sonra da çalışmak için vizemizi 24 Haziran'da vatandaşlarımız bize versin istiyoruz." ifadelerine yer verdi.

 

Seçim çalışmaları ve ev ziyaretlerinin ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Araklı Belediyesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğine katılım sağlandı. İftarın ardından yine çalışmalara devam edildi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013