Ana Sayfa» ARAKLI

Erenler Derneği Bir ilki Gerçekleştirdi

Eklenme: 08 Haziran 2018 14:09
»
Okunma : 1691
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Erenler Spor Kulübü Derneği yönetim kurulu Erenler İmam Hatip Ortaokulu okul müdürü Cemal Çankaya’nın organizatörlüğünde okul bahçesinde düzenlenen Karne törenine katıldı.


Törende Okul Birincisi Beyza Akgün’e plaket tatkimi yapıldı.Dernek yönetimi tarafından sınıf birincilerine hediyeler verildi.

Bunun Erenler'de bir ilk ve başlangıç olduğunun vurgulandığı törende öncelikle Gençlik ve Spor Müdürlüğü aracılığı ile gençlere yönelik yaz okulu planlandığı, bununla ilgili çalışmaların yapıldığı müjdesi veridli.


Önümüzdeki eğitim öğretim yılında ise tüm öğrencilerle sosyal ve kültürel anlamda çok daha güzel faaliyetlerin düzenleneceği, ilçe, il ve Türkiye geneli düzenlenen yarışmalara öğrenciler yetiştirmek için çalışmalar yapılacağı söylenerek tüm öğrencilere başarılar dilendi. Toplu resim çekiminden sonra İstiklal Marşının okunmasıyla birlikte program sona erdi.


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013