Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Erenler Derneğin'den Örnek Davranış

Eklenme: 13 Haziran 2018 15:34
»
Okunma : 1308
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Erenler Derneği (Erenler Spor Kulübü Derneği) ramazan ayı boyunca semt camilerinde düzenlediği çay-travih-sohbet programlarına mahalle merkezi Kaydiras’taErenler Kuran Kursu Öğrencilerine kursta ve Erenler’e gönül verenlere de Erenler İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlediği muhteşem bir iftar programıyla final yaptı.

 

Ramazan ayı boyunca tüm semt camilerini dolaşan yönetim ve mahalle temsilcilerinin çalışmaları sonucunda organize edilen iftar yemeğine yoğun katılım oldu. Kur’an kursunda 60 öğrencinin iftarını karşılayan Erenler Derneği okul bahçesinde de yaklaşık 120 kişiyi iftarda buluşturarak Erenler’de güzel bir birliktelik, sıcak bir ortam, hoş bir seda oluşturdu. 

 

İftar programı sonrası cemaatle kılınan akşam namazının ardında tarihi bir ikram olan kağıtrulada lokum servis edildi. Erenler Çay Evi’nde çay soybeti ve travih namazı ile programı sonlandıran dernek yönetimi:

 

Öncelikle organizasyonun yoğun katılımlı olmasına katkıda bulunan mahalle temsilcilerine, organizasyon için kapılarını açan Erenler İHO Okul Müdürü Cemal Çankaya’ya, yemeklerin kusursuz olması için yardımlarını esirgemeyen Erenler Kursan Kursu Müdürü Halil Öksüzali’ye ve kurs aşçısına, profesyonel bir servis, kusursuz bir sofra için destek veren Çankaya YBO müdürü Ali Osmanoğlu’na, ilk günden beri maddi manevi destek veren Tuba Kırtasiye’nin sahibi Osman Osmanoğlu’na davete icabet edip destek veren Eski Belediye Başkanı Hasan Ayvazoğlu’na ve özellikle yoğun ilgi gösteren, iftar sofrasını şenlendiren Erenler halkına teşekkür etti.

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013