Ana Sayfa» SİYASET

Başkan Çebi Teşekkür Etti

Eklenme: 13 Haziran 2018 15:50
»
Okunma : 1021
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Bir dizi ziyaret ve açılış için Trabzon’a gelen Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yoğun bir kalabalıkla miting gerçekleştirildi. Trabzon meydan parkında Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmak isteyen vatandaşlar adeta mitingin yapılacağı alana akın ettiler. Her alanda bayrağına, vatanına ve milletine yoğun bir destek veren Araklılı vatandaşlar Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmadılar.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada ”Dünya liderimiz, mazlumların umudu, zalimin korkulu rüyası, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a destek verip alanları doldurmak için işini gücünü bırakan, 7’den 70’e tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. 24 Haziranda her zaman olduğu gibi Araklı yine farkını ortaya koyacaktır.” ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013