Ana Sayfa» SİYASET

Araklılı Kıbrıs'ta Belediye Başkan Adayı

Eklenme: 14 Haziran 2018 16:48
»
Okunma : 2026
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Kıbrıs’ta ikametgaf eden Trabzon Araklı nüfusuna kayıtlı Araklı Ayvadere Mahallesi (AHO)dan Muhammet Aygün Kıbrıs’ta 24 Haziranda yapılacak Esentepe Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere katılıyor.

 

MUHAMMET  AYGÜN  KİMDİR

 

Muhammet Aygün 24 Mayıs 1981 yılında Trabzon Araklı’da doğdu.

 

19 mayıs Türk Maarif Kolejini tamamlayan Aygün 2005 yılında  Girne  Amerikan  Üniversitesi Hukuk Fakültesinden( LLB- İngiliz Hukuk'dan Mezun oldu.

 

 Mezuniyetinin ardından 1 stajını tamamlayan Aygün 2006 yılından  itibaren ve halen Avukat olarak görev yapmaktadır. 2011’de Bakanlar Kurulu tarafından tasdik memuru (Noter) olarak atandı. 2016-2018 yılları arasında Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası Yönetim kurulu üyeliği ve yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevinde bulundu.

 

 2014 yerel seçimlerinde'de Ulusal Birlik Partisi Esentepe Belediye Başkanı gösterilen Muhammet Aygün evli ve bir çocuk babasıdır Aygün iyi derecede İngilizce bilmektedir

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013