Ana Sayfa» ARAKLI

Başkan Çebi Araklı Halkın'dan Özür Diliyoruz

Eklenme: 14 Haziran 2018 18:54
»
Okunma : 4310
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon'un Araklı ilçesinde doğalgaz çalışmaları tüm hızıyla sürerken, doğalgaz çalışmalarının yollarda oluşturduğu bozukluklar Araklı Belediyesi ekiplerince hızlıca düzeltiliyor. Vatandaşlar bu durumdan oldukça rahatsız olduklarını dile getiriyorlardı. Bunun üzerine Belediye Başkanı Recep Çebi bir açıklamada bulundu. 

 

Başkan Çebi yaptığı açıklamada;''Yapılmakta olan Doğalgaz çalışmalarında sokaklar mecburi bir şekilde kazılmakta olup, kaçak ve benzeri olumsuzluklarla karşı karşıya kalınmaması için son kontroller yapıldıktan sonra, bağlantılar yapılabileceği için belediyemizce parke ve düzenleme çalışmaları başlatılamamıştı. Bu sebeple vatandaşlarımıza yaşattığımız rahatsızlıktan dolayı özür diler, bir an önce sokakların eski haline dönmesi adına gerekli çalışmaların başladığını bilmenizi isteriz.'' ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013