Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Bayram Günü Su İsyanı

Eklenme: 17 Haziran 2018 11:13
»
Okunma : 1945
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklıda Bayram Günü Su İsyanı

Trabzon Araklı adeta su isyanı yaşanıyor Araklı ARI Haberi arayan vatandaşlar hangi ülkede yaşıyoruz bıktık usandık yeter artık dediler.

 

 Vatandaşlar ramazan bu yıl bize haram oldu bir üstüne Bayram gün tekrar suların kesmesi araklı halkıyla alay etmektir dediler.

 

 Vatandaşlar şunu soruyoruz burada Araklı sahipsiz mi Araklı Büyük Şehir belediyesine katılmadan önce böyle sorunlar yoktu gel gör ki  Trabzon Büyük Şehir belediyesi Araklıyı sömürmekten başka ne iş yapıyor dediler.

 

 Araklı ARI Haberi arayan vatandaşlar özellik Hürriyet mah. Konak önü ve Kalecik Mahallesinde vatandaşlar adeta isyan noktasına gelmiş durumda vatandaşlar yeter artık diyerek ya işini yüz akıyla yapın yada bu işi bırakın diyerek sert tepki gösterdiler.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013