Çok Önemli Açıklamalar Yaptı Erdoğan Gemisini Güvenli Limana Çekti

SİYASET 24 Haziran 2018 18:00

A

Trabzon Araklı’nın yakından tanıdığı eğitimci Emekli Öğretmen Muzaffer Sırtlı seçimlerin bitmesiyle önemli açıklamalar yaptı Sırtlı açıklamasında şunları söyledi.

 

Benim, yakın dost ve arkadaşlarım bilirler ki bu güne dek ne siyasi içerikli yazdım ne de yazılanlarını tasvip ettim.

 

Çünkü, bir çoğumuz siyaset yapmaya çalışırken , karşı tarafa çok ağır ağza alınmayacak hakaretlerde bulunmuşlardır. Elbette ki bizim bu taraklarda bezimiz olmaz olamazdı.

 

Bir kaç çok bilinen ATA sözleriyle söze girmek istiyorum.

Eğri oturup, doğru konuşalım.
Yiğiti öldür, ama hakkını ver. .....

 

Sayın Erdoğan, seçimleri her zaman olduğu gibi yine tek başına kazanmıştır.

 

O anlı şanlı danışmanları olsun, bağırıp çağırmayı siyaset sanan Başbakan ve Bakanları olsun, Meclis Başkanı olsun, yine seçmenlerinden muhalefet partilerine ağır hakaretler de bulunan seçmenleri olsun, yine kendilerini bürokrat sanıp muhalefete ve de liderlerine çok çirkin hakaretler de bulunan soytarılar olsun. Bunların sayılarını çoğaltmak mümkündür.

 

 

Bütün bunların hepsi Sayın Erdoğana tarifi mümkün olmayan ölçüde zarar vermiş, alacağı oy sayısını aşağı çekmiştir.Bunları en iyi bilen ve de değerlendirmesini en sağlıklı yapabilen yine de Sayın Erdoğan'ın kendisidir. Etrafı bir sürü gereksiz kimseler tarafından kuşatılmıştır. Bunları bir an önce etrafından temizlemelidir.

 

Bir kaç kelime de muhalefete söylemek isterim.Adam Seni Köyünde Kentinde yenmiş. Taktirle karşılayıp, bükemediğin bileği öpeceksin. Bunun bendeki karşılığı adamlıktır.

Bir kaç kelâm da Sayın Bahçeliye söylemek isterim. Her ne kadarda da paçayı kurtarmış olmak görünse bile, bu savaş öyle bir kaç mitinkle kazanılabilecek bir savaş değildir.

 

 

Sayın Erdoğan, Okynusun engin sularında amansız fırtınaya ve saldırıya tutuldu. Ancak gemisini limana çekmeyi başardı. Kendisini bütün benliğmle tebrik ediyorum.Allah, bu büyük davada gerek içerde gerekse dışarda kendisine yardım etsin. Onu yalnız bırakmasın.

 

Sayın Erdoğan'ın önceliği, seksen bir milyonu kucaklayıp, çok sağlam bir ekiple derhal yola revan olmak. Çünkü, ülkemizin dağlar gibi sorunları vardır. Ben kendi adıma kendisine sonsuz başarılar dilerim. Allah tekrar tekrar yardımcısı olsun, sağlık sıhhat versin. Saygılarımla.

 

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MUZAFFER SIRTLI
25.Haziran 2018

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.