Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Günün en Anlamlı Haberi

Eklenme: 05 Temmuz 2018 20:31
»
Okunma : 2171
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon’un Araklı ilçesinde işitme engelli gençler Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında ziyaret etti. Abulkadir Çakır, Eme Özen, Fatih Bektaş ve Temel Cevahir yanlarında Erdinç Yılmaz ile birlikte belediye başkanını ziyaret etti.

 

Gençlerin isteklerini Başkan Çebi’ye ileten Erdinç Yılmaz, 100 kişilik işitme engelli gencin sportif faaliyetler yapmak istediğini ve bunun için bir topluluk ve yer oluşturulması gerektiğini belirtti.

 

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi gençlerin bu konuyla ilgili olarak ziyaretinden oldukça memnun kaldığını ifade ederek, ne gerekiyorsa yerine getirileceğini söyleyerek Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş’a konuyla ilgili talimat verdi. Araklı Belediyesi olarak engellerin ortadan kaldırılması için gençlerin tüm istekleri karşılanacak.

 

Belediye Başkanı Recep Çebi gençlerle vücut diliyle konuşarak hem mutluluğunu ifade etti hem de her daim yanlarında olduğunu söyledi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013