Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Köpek Dehşeti Devam Ediyor

Eklenme: 07 Temmuz 2018 21:12
»
Okunma : 5870
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

 

Trabzon Araklıda Köpek Dehşeti devam ediyor. Araklı ARI Haberin edindiği  bilgilere Araklı Sahil mahallesinde meydana gelen olayda mahalle sakinlerinden Ayşe.A evinden çöp dökmek için dışarı çıkmıştı o esnada başı boş köpeklerin saldırısı sonucu  Ayşe .A köpeklerin saldırısı sonucu ayağından yaralandı.

 

Ayşe A.ya Saldıran köpeğin Pitbul cinsi köpek olduğu mahalle sakinlerince söylendi. Mahalle sakinleri  yakın zamanda bir vatandaşın köpeklerin saldırısına marus kaldığını söylediler. vatandaşlar Araklı Emniyetine ve Araklı Belediyesine gerekli girişimlerde bulunduk hiçbir sonuç alamadık dediler.

 

 Mahalle sakinleri artık sokaklarda çocuklarımızla gezmeye korkuyoruz diyerek buradan yetkililere sesleniyoruz gereken neyse yapın dediler.

 

  Mahalle sakinlerin başı boş köpeklerin mahallede bulunan yapru kedilerini boğarak öldürdüğünü söylediler.

 

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013