Ana Sayfa» ARAKLI

Yeni Projeyle Araklı Halkının Huzuruna Çıkıyor

Eklenme: 09 Temmuz 2018 21:42
»
Okunma : 4081
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda her alanda yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Civelek Gayrimenkul çalışmalarına hız verdi.

 

 Civelek Gayrimenkul yönetim kurulu başkanı Adnan Civlek Araklı ARI Habere önemli açıklamalarda bulundu Civelek şunları söyledi. Civelek Gayrimenkul İnşaat Ailesi olarak İnşaat sektöründe Araklımıza değer katmaya İstihdam katmaya devam ediyoruz.

 

 Civelek Ailesi olarak Araklıda 4 nesildir Ticaretle iştigal etmekteyiz. Buradan gelen ticari kültür Ahlak ve birikimle halkımıza mutluluk projeleri kapsamında sağlam kaliteli güzel binalar kazandırmak istiyoruz dedi. Civelek Müşteri Memnuniyeti esaslı çalışma prensibiyle 5 zaman zarfında 1 projemizi teslim ettik. 2 3  ve 4 projelerimizi yılbaşına kadar daire sahiplerine teslim edeceğiz tün projelerimiz bitiş tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.

 

 Civelek Gayrimenkul Ailesi olarak biz kaliteyi önemsiyoruz kaliteyi önemsemezseniz onu üretemezsiniz şimdi yeni projemizle halkımızın karşısına çıkıyoruz yaklaşık 1 ay sonra başlayacağımız yeni projemiz Araklı Sağlık meslek Lisesi yanında 23 adet 3+1 daire 12 adet 2+1  daireden oluşan farklı mimari yapısı kapalı ota parkı site konseptli dört tarafı geniş yollarla çevrili şehrin gürültüsünden uzak merkezde harika bir yaşam alanı Lansman fiyatlarıyla satışlarımız 15 Ağustosa kadar devam edecek dedi İşadamı Adnan Civelek açıklamasına şöyle devam etti.

 

Halkımızın bize göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz Mutluluk Projeleri üretmek konseptli yürüyüşümüzde kaliteyi önemsemezseniz onu üretemezseniz anlayışı ve inancıyla işimizi yapmaya çalışıyoruz çıktığımız bu yolda ALLAH bizi mahcup etmesin dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013