Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Genç Çiftçiler Belli Oldu

Eklenme: 18 Temmuz 2018 16:05
»
Okunma : 2658
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Kırsal Kalkınma Destekleri dahilinde yürüttüğü Genç Çiftçi Projesi kapsamında hayvancılık alanında hibe almaya hak kazanan Genç Çiftçilere büyükbaş hayvan dağıtımı yapıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın himayesinde, tarımda sürdürülebilirliğin sağlanması, genç çiftçilerin girişimciliğinin desteklenmesi, gelir düzeyinin yükseltilmesi, alternatif gelir kaynaklarının oluşturulması ve kırsalda genç nüfusun istihdamına katkı sağlayacak kırsal alandaki tarımsal üretime yönelik projelerin desteklenmesi amacıyla proje kapsamında hibe desteğinden faydalanmaya hak kazanan 8 aileye 5’er adet 40 büyükbaş hayvan teslimi Kaymakamımız Sayın Ömer Övünç KOŞANSU, Belediye Başkanı Recep ÇEBİ, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ömer Faruk ÇEBİ ile birlikte yapıldı.

Projeden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar yetkililere teşekkür ettiler.

 


Araklı Arı Haber

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013