Ana Sayfa» ARAKLI

Araklıda 14 Bin Lira Bulan Çocuktan Türkiye'ye Örnek Davranış

Eklenme: 30 Temmuz 2018 15:20
»
Okunma : 5290
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Günün ilginç olayı bugün Araklıda yaşandı.

 

Araklı'da  yolda içinde yaklaşık 14 bin lira bulan poşeti gören 14 yaşındaki lise öğrencisi, belediye görevlileri aracılığıyla parayı sahibine teslim etti.

 

Araklıda yaşayan 14 yaşındaki Erdoğan Gençtürk sokakta bir poşet gördü.Çantanın içinde para olduğunu fark eden Erdoğan Gençtürk Araklı Belediyesi'ne giderek yetkililere durumu anlatıp çantayı teslim etti.

 

Yetkililerce  yapılan araştırmada, çantanın sahibine ulaşıldı.Yetkililerin haber vermesi üzerine belediyeye gelen vatandaş çantasını teslim aldı.


Araklı Arı Haber olarak  "Erdoğan'ı yetiştiren anne babasına teşekkür ediyoruz. Bazen gençlerimizden ve çocuklarımızdan şikayetçi oluyoruz ama bu gençlerimiz, hem İslami hem de insani davranışları gösterebilecek nitelikteler. Kendisiyle gurur duyuyoruz."


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun
(Haber Kaynak gösterilmeden kullanılamaz)

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013