Ana Sayfa» ARAKLI

Araklılı Muhtardan Şok Açıklama - İsyan Ediyorum!

Eklenme: 31 Temmuz 2018 15:53
»
Okunma : 2780
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Yeşilce Muhtarı İdris Özderya Önemli Açıklamalarda bulundu.

Özderya Açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

"İsyan yanlış okumadınız değerli dostlar isyan söz konusu vatansa gerisi teferruattır dedik yokada saygı duyduk varada ama var bize hiç olmadı hep ötelendik araklımızın on mahallesinin altısının ana yol dört mahallesininde yarısının anayol olarak kullandığı her gün onbin aracın geçtiği mirali vadisindeki yolumuzu beş yıldır yukardakiler defalarca söz verdiği halde yapmamasına isyan ediyorum imkan yoksa saygımız var dedik.


A köyüne beşbin metre beton verirken imkan var B köyüne dört bin ton asvalt dökerken imkan varken on mahallenin ana yoluna hiç bir şey yok diyen belediyecilik anlayışına isyanım var yazıklar olsunkı seçimlerde söz konusu vatansa gerisi teferruattır deyip köyümün yırmı yaşlı dedesini ve anasını sırtımda taşıyıp oy kullandırdığıma anasının elınde evine giderken çamur ve labar olmayan yerde evimiz olsaydı diyen yavrulara yolda önüme çıkıp bizim mahalleyi ne zaman beton dökeceksin hatta stabilize dökeceksin muhtar emmi deyip yalvaran yavrularımıza derman olamadığım için isyan ediyorum ama siz A köyüne beşbin metre beton dökerken benim köyüme dörtyüz metre beton dökmüyorsunuz işte bunun için isyan ediyorum tüm dostlara sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum allaha emanet olun yüzünüzden tebessüm eksik olmasın..." 


Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013