Araklılı İş Adamından Araklı\'ya Müjdeli Haber

ARAKLI 31 Temmuz 2018 18:00

A

Makyol Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Araklılı hayırsever iş adamı Saffet Çebi, Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında ziyaret etti.

 

Saffet Çebi’den Yurt Müjdesi

 

Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; ”Makyol Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Araklılı duayen iş adamımız Saffet Çebi bizleri ziyaret ettiler. Ülkemize, Trabzon’a ve Araklı’ya birçok hayır hizmeti olan iş adamımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Saffet amcamız ilçemize Yurt müjdesi verdi. Ayrıca mevcut anaokuluna bir kat daha ekleme yapılacak. Kendilerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Allah hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip eylesin.” ifadelerine yer verdi.

 

Araklılı iş adamı Saffet Çebi’nin ziyaretleri sırasında Kaymakam Ömür Övünç Koşansu, Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy, meclis üyelerinden Mustafa Akgün, Dr. Hüseyin Avni Çebi ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş bulundu.

 

Saffet Çebi bu zamana kadar birçok hayır işi yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyleyerek, Araklı’daki birlik ve beraberlikten son derece memnun kaldığını belirtti.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.