Ana Sayfa» KÖYLER

Araklı'ya Yakışan Örnek Proje

Eklenme: 09 Ağustos 2018 22:35
»
Okunma : 2042
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği tarafından dijital geleceğe hazır nesillerin yetiştirilmesi hedefiyle hayata geçirilen “Yarını Kodlayanlar” projesi kapsamında Araklı Bereketli İmam Hatip Okulunda yaklaşık 800 öğrenciye  bu konuda ders verildi.

 

 Trabzon Türkiye bütün ilçelerinde Araklı Bereketli İmam Hatip orta Okuluna gelerek programa katılması Araklı’nın eğitime ne kadar önem verdiğini bir kez daha göstermiş oldu.

 

  gerçekleştirilen programa Araklı Kaymakam Ömer Övünç Koşansu Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi   katıldı.

 

 Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Süel ve Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır katılımıyla gerçekleştirilen programda  kodlama hususunda sohbet gerçekleştirildi

 

 Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada Geleceğimizi şekillendirecek olan kodlama ve yazılım hususunda bu denli çalışmalarından dolayı emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

KÖYLER KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013