Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Sevindirici Gelişme Umarız Sözde Kalmaz

Eklenme: 11 Ağustos 2018 19:16
»
Okunma : 3687
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda su sorunlarına çözüm üretilmesi hususunda olumlu görüşmelerde bulunuldu.

                                                    

 Araklıda   Tiski yetkililerince Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Genel Müdürü Recep Köksal, Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Tandoğan, Arsin Belediye Başkanımız Dr. Erdem Şen, İmar ve Şehircilik Müdürümüz Zihni Hancı ve teknik ekip ile birlikte toplantı gerçekleştirildi.

 

 

 Toplantıda Araklı Yeşilyurt mahallesinde yıllardan beri yapılamıyan Arıtma Tesisinin bir an önce yapılıp hizmete alınması ve Araklı  Sürmene ve Arsin’e kadar yapılan ve yıllar önce yapılan hata bir an önce su verilerek Araklının 50 yıllık su sorunu çözümlenmiş olacak.

 

 

 Toplantıda Araklıda Elektrik kesintisi  su hatlarında yaşan sorun nedeniyle 2 Adet jenarötör alınması kararlaştırıldı.

 

 Ayrıca  Arsin’den Araklı Yeşilce ve Yalıboyu mahallelerine gelen suların çamur akması konuşuldu. Bu konuda en kısa sürede arıtma tesisi yapılması kararlaştırıldı. Toplantıda Araklı Yeşilyurt İçme sunun 6 ay içinde hizmete alınması kararlaştırıldı.

 

 k

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013