Ana Sayfa» ARAKLI

Turizm Gözdesi Araklı ‘Arakale’

Eklenme: 13 Ağustos 2018 21:10
»
Okunma : 2634
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediyesi ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ile birlikte yürütülen çalışma neticesinde Kalecik mahallesinde bulunan tarihi kalenin restorasyonu yapılarak turizme yönelik bir proje meydana getirildi.

 

Arakale projesi 3.000.000 TL’lik proje bedeli üzerinden gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Recep Çebi başından sonuna kadar projenin takipçisi oldu.

 

Araklı’ya Ziyaretçi Akını

 

Projenin tamamlanıp faaliyete geçmesinden itibaren proje, vatandaşlar tarafından oldukça rağbet gördü. Birçok tanıdık sima Arakale restoranı ziyaret ederek Başkan Çebi’yi tebrik etti.

 

İçişleri Bakanı Sn. Süleyman Soylu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz ve beraberindekiler Arakaleyi ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Recep Çebi Bakan Soylu’ya ve beraberindekilere proje hakkında bilgi vererek, Bakan Soylu’ya ve emeği geçenlere desteklerinden dolayı ilçe halkı adına teşekkür etti.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013