Ana Sayfa» ARAKLI

Hacıhasanoğlu Yapı Merket

Eklenme: 15 Ağustos 2018 21:49
»
Okunma : 12267
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Hacıhasanoğlu Yapı Market eski ismi ile hacıhasanoğlu nalburiye sektörde inşaat malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktadır ve 42 yıldır araklıda hizmet vermektedir. Araklıda her türlü inşaat malzemesi satışını stoklu şekilde yapmaktayız.

 

Çok çeşit ürünle en uygun fiyatı ve hizmeti vermenin gayretindeyiz. Seramik, Boya, Hırdavat, şantiye ürünler, atık su, temiz su boruları, musluk, batarya, dolap gibi bütün ürünleri stokta hemen teslim için bulundurmaktayız.

 

Evinizi yenilemeden önce bizimle irtibata geçip fiyat almanız ve çeşitlere bakmanız verecek olduğunuz kararda öncü fikir olacaktır. Ayrıca satışını yaptığımız birkaç marka ürünler Filli Boya, Fawori boya, Çanakkale seramik, Bien seramik, ECA, Vitra, artema, kalde boru, fırat boru, ondülin çatı sistemleri ABS alçı, Yaparlar, Dekor gibi bir çok markanın toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

 

Ürünlerimizde kredi kartına peşin fiyatına taksit imkanı vardır. Ayrıca ücretsiz nakliyede mevcuttur.

 

Adres

HACIHASANOĞLU YAPI MARKET

Trabzon cad. 108/B ARAKLI

(Ana cadde üzeri köşe başı Filli Boya bayii)Telefon: 0462 721 2457

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013