Ana Sayfa» SİYASET

Araklı'da Belediye Başkan Adaylığı için İsimleri Geçiyor

Eklenme: 19 Ağustos 2018 19:25
»
Okunma : 7180
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı’da 2014 seçimlerinde Recep Çebi’nin aldığı oya en çok yaklaşan isim ise Araklı’nın efsane belediye başkanı Saadet Partili Ümit İsmailçebioğlu idi. Recep Çebi, 16 bin 23 oy alırken, Ümit Çebi de 8 bin 481oy almıştı. 2019’da da ikilinin karşı karşıya gelmesi çok uzak bir ihtimal değil.

 

 Trabzon Araklı'da 2014 Yerel Seçimleri AK Parti ile Saadet Partisi arasında kıyasıya rekabete sahne olmuş, seçimi AK Parti birinci parti olarak tamamlamıştı. 2019 Yerel Seçimlerinde ise Araklı'da AK Parti'nin aynı başarıyı gösterip gösteremeyeceği merak konusu.

 

Başta AK Parti olmak üzere CHP, MHP, İYİ Parti ve Saadet Partisinden önemli isimler şimdiden nabız yoklamaya başladı. Kulislerde konuşulan isimler şöyle: işte

 

Recep Çebi

Mehmet Öztürk

Selçuk Çebi

Hamit Baycan

 

Mecit Solmaz

Şaban Bıyık

Adnan Beşir

Selehaddin Çebi

Mustafa Demiray

Erdal Kol

 

Selami Aykut

Hasan Dilekoğlu

Ali Ayvazağlu

Sinan Taşkın

 Ümit Çebi

Hüseyin Öztorun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013