Ana Sayfa» SPOR

Çakır'ın Araklı Sevgisi Bir Başka

Eklenme: 19 Ağustos 2018 22:07
»
Okunma : 2733
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Samsun Terme Belediye Başkan Yardımcısı Yasin Çakır’dan örnek davranış geldi. Çakır Araklılı olan kim varsa kendisiyle yakından ilgilenmeye devam ediyor. Çakır Araklı Bayan Futbol Takımını makamında ağırlayarak yakından ilgilendi.

 

Külüp Başkanı Mustafa Özgenç Araklı ARI Habere önemli açıklamalarda bulundu. Çakır açıklamasında şunları söyledi.


Zor koşullarda ve şartlarda kendi çabasıyla emekleyen takımımız geçtiğimiz sezonu 2. Sırada bitirmeyi başardı.

 

Takımımız destek konusunda büyük sorunlar yaşadı ve halen yaşıyor. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi kulübümüze servis imkanı tanıyarak bizleri büyük yükten kurtardı.

 

Bunların dışında bir başka isim var, kendisi En iyi Araklılı kadar Araklılı, kendisi yıllarca araklıda müdürlük görevi yapmış ve şuan Samsun Terme Belediye Başkan yardımcısı Konumunda Kendisi Trabzon’dan yola çıkıp İstanbul’a Anakaraya giden herkesi bir bir ağırlayarak ve bizim için en önemlisi Araklı Bayan Futbol Kulübümüzü her defasında gerek makamında gerekse yemek davetlerinde ağırlayarak en iyi şekilde büyüklüğünü abiliğini en önemlisi dostluğunu gösterdi dedi.

 

 Kendisine Araklı Arı Haber Aracılığıyla Teşekkürü Bir Borç Biliriz Araklı Denizüstüspor Bayan Futbol Kulübü

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SPOR KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013