Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Bayram Coşkusu

Eklenme: 21 Ağustos 2018 12:55
»
Okunma : 1525
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

 

Trabzon Araklı Bayram Coşkusu yaşanıyor sabah 06,20 kılınan Kurban Bayramı Namazından sonra Araklı Müftülük binasında Bayramlaşma Programında Araklı Bayramlaştı.

 

 Bayramlaşma Programına Araklı Kaymakamı Ömer Övünç Koşansu Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Araklı Müftü Vekili Ali Genç Araklı Emniyet Müdürü Mehmet Ortaasyalı Araklı Jandarma Karakol Komutanı Hüsamettin Özdemir Gençlik ve Spor Daire Başkanı Selçuk Çebi Araklı Belediyesi Encümenlerinden Ekrem Reis Genç Araklılılar Dernek Başkanı Miktad Çebi Araklı Müftülük Şefi İbrahim Demiray İş Adamı Ali İhsan Öztürk Adnan Alemdaroğlu ve vatandaşlar katıldı.

 

Sırasıyla Araklı Jandarma Karakolu Araklı Emniyet Müdürlüğü ve Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi ziyaret edilerek bayram coşkusu Araklıda en üst seviyede kutlanmış oldu.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013