Araklı AGD Bayram Mesajı Yayımladı

ARAKLI 21 Ağustos 2018 18:00

A

Araklı Anadolu Gençlik Derneği Kurban bayramı mesajı yayımladı.

"Kardeşliğe ve merhamete inanıyoruz. Komşumuzla yiyeceğimizi paylaşmanın tadını biliyoruz. Bir yetimi sevindirmenin, bir yoksulu doyurmanın hazzını biliyoruz.


Kendimiz için istediğimiz bütün güzelliklerin daha da fazlasını kardeşimiz için de istiyoruz. Bizim bu değerlerimizle bu toplumu yeniden buluşturmamız lazım. Bu değerlerimizi yeniden dünyanın her tarafına-ulaştırma gayretinde olmamız gerekmektedir. Bizler Anadolu Gençlik Derneği Araklı Şubesi olarak, milli ve manevi değerlerine bağlı şuurlu, ahlaklı bir neslin yetişmesine, sevgi ve kardeşliğin ön planda olduğu bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


KURBAN BAYRAMI, İSLAM BİRLİĞİNİN VE ADİL BİR DÜNYANIN KURULMASINA VESİLE OLSUN


Bu münasebetle Anadolu Gençlik Derneği Araklı Şubesi olarak tüm İslam aleminin ve Araklı'lı kardeşlerimizin mübarek "KURBAN BAYRAMINI" tebrik eder, İslam aleminin birliğine, hakkın, adil olanın ve iyiliğin yeryüzünde hakimiyetine vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederiz'' Kurban Bayramında yapacağımız deri bağış çalışmasından da tüm halkımızdan destek beklemekteyiz. Bu konuda 0537 356 55 64 nolu telefonla iletişime geçebilirsiniz.

 

ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NİN PROJESİ İNSAN MUHATAP KİTLESİ GENÇLİK, SEVDASI TÜRKİYE’DİR

 


Kurulduğu yıldan bu yana aktivitesini yitirmeyen, çalışma aşkı ile Anadolu Gençlik Derneği, Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu ve dünyanın en büyük gençlik organizasyonu olarak aziz milletimizin dernek medeniyetinin parlak bir temsilcisi olmayı hak etmiştir. Anadolu Gençlik Derneği şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da üstlendiği misyonu geçmişten aldığı güçle, yarınlara daha büyük bir heyecanla taşıma azim ve kararlılığındadır. Anadolu Gençlik Derneği’nin projesi insan, muhatap kitlesi gençlik, sevdası Türkiye’dir”

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.