Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Baycan Ailesi Tek Vücut Oldu

Eklenme: 24 Ağustos 2018 16:47
»
Okunma : 1956
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklının tanınmış, büyük ailelerinden, Vasioğulları diye bilinen Baycanlar ailesi bir araya gelerek aile derneklerini kurdular.

 

Birkaç ay süren, tüzük hazırlanması ve logo tasarımını kapsayan uzun çalışmalar sonucunda, Kaymakamlık ve Valilik onayının da ardından, Derneğin adı; BAYCANLAR KÜLTÜR ve DAYANAMIŞMA DERNEĞİ olarak tescillenmiştir.

 

Dernek kurulum sürecinde, gecesini gündüzüne katarak çalışan, hatta bu işe baş koyan, geçici Başkan Şenol Baycan,Baycan ailesini bir araya toplayan ilk toplantıda, bu ağır görevi üstlenerek, büyük bir yükün altına girdilerinin farkında olduklarını ve bu işi başarıyla tamamlamanın huzuru ve rahatlığı içinde olduklarını söyledi.

 

Derneğin Genel Koordinatörü Davut Baycan, kurulumun tamamlanmasından sonra bir hafta içinde; yaklaşık 100 üyeye ulaşan Baycan ailesinin hedefinin tüm Baycanları dernek çatısı altında toplayarak yaklaşık bin üyeye ulaşmayı hedef koyduklarını söyledi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013