Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Örnek Buluşma Her Şey Araklı İçin Dediler

Eklenme: 25 Ağustos 2018 12:33
»
Okunma : 810
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

 Araklı İmam Hatip Mezunlar Derneği Genç Araklı Derneği Araklı İlçe Gençlik ve spor müdürlüğü ortaklaşa Bayramlaşma programı tertip ettiler.

 

Araklıspor tahsislerinde yapılan pragmamda bir yanda bayramlaşma bir yanda gençlik ve spora dikkat çekildi.

 

Bir çok misafirin katıldığı programa Ali  ihsan Öztürk’ün açılış konuşmasıyla başladı. Sayın  sayın Öztürk açılış konuşmasında birlik beraberlik vurgusu yaptı.

 

Miktad Çebi Dursun Ali Ayazoğlu  Araklı 1961 spor külüp başkanı Mustafa Limanoğlu ve Yunus Karabela Konuşmasıyla programa renk kattı. Proğraman formatında değişiklik yapılarak Mangal partisi yapıldı.

 

Aynı dakikalarda tv de yayınlanan hayırda yarışalım isimli Fatih Cami yatırma ve yaşatma derneği canlı yayına katılan Öztürk Cami inşaatının bir an önce bitirilmesi ve çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

 

Progmın son aşamasında Araklı İlçe Gençlik spor müdürü Dursun Ali Ayazoğlu spor sololunda misafirleri Voleybol maçına davet etti dilek temenniyle program sona erdi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013