Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Arakale'ye Gelen Tekrar Gelmek İsteyecek

Eklenme: 26 Ağustos 2018 14:30
»
Okunma : 4893
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

 Trabzon Araklı Kalecikte  geçtiğimiz günlerde açılan Araklı Restoranı Araklı ARI Haber olarak ziyaret ederek Arakale’nin sahipleri Ahmet Türker ve Seza Büyükçulha görüştük.

 

İşletme sahipleri Araklı ARI Haber imtiyaz sahibi Yusuf Genç Soruların içtenlikle cevap veren Araklı için bura bir vitrin olduğunun bilincindeyiz dediler. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebiye çok teşekkür ederiz bize her konuda yardımcı oldu olmayada devam ediyor.

 

 Bizim bu yıl açma niyetimiz yoktu sezonun ortasında burayı aldık şuanda en büyük sıkıntımız eleman ihtiyacı dediler. Gerçekten işe ihtiyacı olan herkesle çalışmak isteriz özellikle araklı2dan olursa seviniriz burada başarılı olursak daha güzel projelerde yer alabiliriz bunun bilincindeyiz.

 

Biz burayı alırken başka ilçemi yok dediler biz Araklıya güvendik ve haksızda çıkmadık dediler. Araklı insanı bize her konuda yardımcı oluyor. Özellikle şunu söylemek isterim ki Araklı olacak diğer projelerin içinde olmayı düşünüyoruz araklıya her şey yakışır biz üstümüze düşüne yapacağız dediler.

 

FİYATLARINIZI PAHALI BULANLAR VARMI

 

Arakaledeki fiyatlarımız Trabzon’daki fiyatlarla aynı düzeydedir. Biz aynı zamanda Trabzonda Bordo Mavi restorant’tı işletiyoruz fiyatlarımız aynı tabi herkesin düşüncesine saygımız var önümüzdeki sene yan tarafta  bulunan büfelerimiz var onlarında hizmete sokarak kale çevresinde gerekil çalışmaları yaparak şunu yapacağız Araklı Arakaleye gelen tekrar gelmek isteyecek şuan en büyük sıkıntımız elaman eksikliği bizimle çalışmak isteyen  işe ihtiyacı olan kişileri aramıza katıktan sonra daha güler yüzlü her şeyiyle hazır bir Arakale olarak sadece Araklıya değil Artvin Rize Trabzon Gümüşhane daha doğrusu ülkemize hizmet edeceğiz dediler.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013