Araklı Arakale\'ye Gelen Tekrar Gelmek İsteyecek

ARAKLI 25 Ağustos 2018 18:00

A

 Trabzon Araklı Kalecikte  geçtiğimiz günlerde açılan Araklı Restoranı Araklı ARI Haber olarak ziyaret ederek Arakale’nin sahipleri Ahmet Türker ve Seza Büyükçulha görüştük.

 

İşletme sahipleri Araklı ARI Haber imtiyaz sahibi Yusuf Genç Soruların içtenlikle cevap veren Araklı için bura bir vitrin olduğunun bilincindeyiz dediler. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebiye çok teşekkür ederiz bize her konuda yardımcı oldu olmayada devam ediyor.

 

 Bizim bu yıl açma niyetimiz yoktu sezonun ortasında burayı aldık şuanda en büyük sıkıntımız eleman ihtiyacı dediler. Gerçekten işe ihtiyacı olan herkesle çalışmak isteriz özellikle araklı2dan olursa seviniriz burada başarılı olursak daha güzel projelerde yer alabiliriz bunun bilincindeyiz.

 

Biz burayı alırken başka ilçemi yok dediler biz Araklıya güvendik ve haksızda çıkmadık dediler. Araklı insanı bize her konuda yardımcı oluyor. Özellikle şunu söylemek isterim ki Araklı olacak diğer projelerin içinde olmayı düşünüyoruz araklıya her şey yakışır biz üstümüze düşüne yapacağız dediler.

 

FİYATLARINIZI PAHALI BULANLAR VARMI

 

Arakaledeki fiyatlarımız Trabzon’daki fiyatlarla aynı düzeydedir. Biz aynı zamanda Trabzonda Bordo Mavi restorant’tı işletiyoruz fiyatlarımız aynı tabi herkesin düşüncesine saygımız var önümüzdeki sene yan tarafta  bulunan büfelerimiz var onlarında hizmete sokarak kale çevresinde gerekil çalışmaları yaparak şunu yapacağız Araklı Arakaleye gelen tekrar gelmek isteyecek şuan en büyük sıkıntımız elaman eksikliği bizimle çalışmak isteyen  işe ihtiyacı olan kişileri aramıza katıktan sonra daha güler yüzlü her şeyiyle hazır bir Arakale olarak sadece Araklıya değil Artvin Rize Trabzon Gümüşhane daha doğrusu ülkemize hizmet edeceğiz dediler.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.