Araklılı Kaymakamın Yeni Görev Yeri Belli Oldu

ARAKLI 31 Ağustos 2018 18:00

A

Trabzon Araklılı Kaymakam Edirne’nin Lalapaşa ilçesinde Elazığ Arıcak İlçesine Kaymakam olarak atandı. Araklı Yassıkaya mahallesinden olan Şenol Öztürk’ün Elazığ’a atanması sevinçle karşılandı.

 

Kaymakam Şenol Öztürk Kendi Hesabın bir açıklama yaptı işte o açıklama

 

 

Yaklaşık 1,5 yildir gururla ve büyük bir heyecanla vatandaşlarımıza hizmet etme imkanı bulduğum Lalapaşa Kaymakamlığı görevim Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile doğu görevi Elazig ARICAK Kaymakamlığına atanmamdan dolayı sona ermiştir.

 

 

 LALAPASA lı kardeşlerimin, hemşehrilerimin yeri bende her zaman ayrı bir yere sahip olacak. Rabbim yeni görev yerimizde Vatanımıza Milletimize hayırlı işler yapmayı nasip eylesin. Varsa benim hakkım Lalapasa’lı kardeşlerime sonuna kadar helaldir. Sizler de haklarınızı helal ediniz.

 

Şenol Öztürk Kimdir

 

 

1989 yılında Trabzon’un Araklı ilçesinde doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Araklı’da tamamladı. 2013 yılında Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu.

 

 

 Mülki İdare Amirliği mesleğine Trabzon Kaymakam Adayı olarak başladı. Sırasıyla Kütahya-Tavşanlı, Antalya-Gazipaşa’da Kaymakam Refikliği ve Ordu’nun Gülyalı ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. Daha sonra bilgi ve deneyimin artması amacıyla İngiltere’ye gönderildi. Leicester Üniversitesi’nde yabancı dil eğitimi aldı.

 

 

 8 Mart 2017 tarihi itibariyle Edirne-Lalapaşa Kaymakamlığına atanan Şenol ÖZTÜRK, Ebru ÖZTÜRK ile evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.