Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'da Osmanlı Mimarisine Uygun Yapılacak

Eklenme: 04 Eylül 2018 19:33
»
Okunma : 1868
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’nin başkanlığında meclis üyelerinin katılımıyla eylül ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.

 

Toplantıda sahil projesi 4. etap çalışmalarında yapılacak olan yeni sosyal alanlar tartışıldı. Zemin çalışmaları başlayan sosyal alanlar Osmanlı mimarisine uygun şekilde yapılacak. İçerisinde oturma yerleri, çocuk emzirme odaları, kafeteryalar bulunacak. Tesisler engellilere uygun olarak yapılacak.

 

2009 yılında göreve geldiğinde sahilin çamur içerisinde olduğu zamanları hatırlatan Başkan Çebi şuan bu tür sorunların olmadığını ve sahilde yeni sosyal projelerin inşa edildiğini ifade etti.

 

Çamur deryasından sosyal alanlara uzanan bu süreçte birçok peyzaj çalışmaları ve altyapı çalışması yapılarak sahil ve pazar yeri güzel bir görünüme kavuşturulmuş oldu.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013