Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı'ya Yakışmayan Görüntü bu Kadarına Pes Video Haber

Eklenme: 06 Eylül 2018 20:07
»
Okunma : 1944
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklı Yolgören Mahallesi Aslantürk Fındık Fabrikasının karşısında bulunan Afet Evlerinde  Araklıya yakışmayan görüntüler geldi.

 

Afet Evlerinde Kanalizasyon düzenli çalışmaması sonucu pislik evin bodrum katını doldurmuş durumda Araklı ARI Habere konuşan vatandaşlar adete isyan ettiler.

 

 Vatandaşlar bu zaman böyle bir durumu anlatamıyoruz umarız bir bulaşıcı bir hastalık olmaz kanalizasyonumuz çekmiyor kokudan apartmanda durulmuyor ne yapacağımızı şaşırdık dediler. Kaç sefer gerekli mercilere başvurduk hiçbir sonuç alamadık dediler.

 

 Birileri artık sesimizi duysun artık. Devletimiz burada bu kadar binalar yapmış ama alt yapımız düzgün çalışmıyor bu işi kim çözecekse bir an önce çözsün bıktık artık dediler.

 

 

 

 

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013