Ana Sayfa» ARAKLI

Burhan Akyıldız'dan Yol Açıklaması (SON DAKİKA)

Eklenme: 08 Eylül 2018 14:29
»
Okunma : 6193
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediyesi Başkan yardımcısı Burhan Akyıldız Araklı Arı Haber İmtiyaz Sahibi Gazeteci Yusuf Genç ile görüşerek önemli açıklamalarda bulundu.


Arı Haber'in gündeme taşıdığı "Çankaya'da Engelli Vatandaşın Yol Sorunu" haberinin Türkiye ve Trabzon gündeminde önemli yer tutmuştu.


Gelişmeler karşısında Araklı Belediyesi sessiz kalmadı ve Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız konunun takipçisi olarak yol sorununun giderilmesi için girişimlere başladı .

 

“Biz sizin için buradayız” diyen Araklı Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız Açılmasından;10 gün içerisinde Karayollarıyla yol güvenliği konusunda tedbirler alındıktan sonra başlanacağı ve bu ailenin ve oradaki yaşayan vatandaşların sorununun giderileceği bilgisini aktardı.

Burhan Akyıldız "Desteklerinden dolayı
Belediye başkanımız Recep Çebi'ye özellikle teşekkür ediyorum,Şimdiden yol çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Arı Haber olarak sessiz kalmayan ve Araklı Çankaya Mahallesindeki sorunun giderilmesi için girişimleri hızlandıran Burhan Akyıldız'a ve Başkan Recep Çebiye teşekkür ederiz.


ARAKLI ARI HABER/RAMAZAN UZUN

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013