Ana Sayfa» ARAKLI

Araklıda Turizm'de Tarihi Gün 3 Yıldızlı Otel Oraya Yapıyor

Eklenme: 09 Eylül 2018 13:02
»
Okunma : 5814
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Pazarcık mevkiğine üç yıldızlı otel yapılması için tarihi adım atıldı.

 

 Araklılı  yatırımcı Adem Aygün ile projesini hazırlayan mimar Gökmen Yılmaz Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Meclis üyeleri  Pazarcıkta bir araya gelerek gerekli çalışmaları yaptı.

 

 Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada Turizm açısından Pazarcık'ı ayağa kaldırmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Araklımıza hayırlı olsun dedi.

 

Yatırımca Adem Aygün Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi. Uzun zaman oldu bu gölgeye bir 3 yıldızlı otel projemiz vardı. ALLAH nasip ederse iki sene içinde projemiz hayata geçireceğiz  dedi.

 

 Yerimiz pazarcık Hes gölünün üstünde olacak 25 odalı 50 kişi kapasitelik Otelimizin içinde yöresel yemek bölümü yöresel ürünlerin satış bölümü havuzumuz otelimize gelen herkes için her şeyi en güzelini yapacağız dedi.

 

Aygün açıklamasın bunun yanında yürüyüş parkurlarımız çocuk parkımız olacak dedi. Adem Aygün Açıklamasın bu projemiz için bize destek veren Araklı Belediye Başkanımız Recep Çebi ve Araklı AK Parti İlçe Bakanımız Şaban Bıyık beye çok teşekkür ederim dedi

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013