Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Karadere Yol Eylem Kararında Flaş Gelişme

Eklenme: 10 Eylül 2018 21:01
»
Okunma : 8160
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda geçtiğimiz günlerde Araklı Karadere yolunun bir türlü bitirilmemesi sonucu eylem kararı alınmıştı.

 

 12 Eylül Çarşamba günü Araklı Şöförler odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlu öncülüğünde tüm şöför esnaflarının Karadere yolunu kapatacağı ve Trabzon Valisi Yücel YAVUZ gelene kadar yolu açmayacakları açıklanmıştı.

Araç sahipleri yol sebebi ile zarar uğradıkları ve birtürlü bitmeyen yolun biran önce bitirilmesi için böyle bir eylem yapma kararı aldıkları açıklanmıştı. Açıklamadan sonra yolun yapan firmanın tekrar yol çalışmalarına başlaması sonucu görüşmeler sonucu eylem kararı ertelendi.

 

Araklı Şöförler Odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlu ARI Habere yaptığı açıklamada eylem kararını erteledik sözümüzün arkasındayız çalışmalar kesilirse tepkimizi  tekrar eylem yaparak göstereceğiz dedi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
gurbetci 13 Eylül 2018 12:00
10 yılda bir yol bitmez mi, başkan sen ne işle meşgulsun, verilen oylar sana verilmiyor ha, ak partiye veriiyyor bunu böyle bilesin


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013