Ana Sayfa» ARAKLI

Yeni Araklı kaymakamı'na yemekli uğurlama(VİDEO HABER)

Eklenme: 14 Eylül 2018 12:19
»
Okunma : 1665
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

İçişleri Bakanlığının son kararnamesi ile Araklı ilçesine atanan Varto Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Nuri Çetin onuruna veda yemeği verildi. 

Son kararnameyle Trabzon’un Araklı ilçesine atanan Varto Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Nuri Çetin için verilen veda yemeğinde duygulu anlar yaşandı.


Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, katılımcılara bir veda konuşması yaptı. “Adaletten ayrılmadık diyen Çetin,”Özellikle hepinize çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık üç yılı aşkın bir süredir burada çalıştık. Şunu yaptık bunu yaptık demeyelim. Yapılanlar ortada. Allah’a hamd olsun ilçemizin her mahallesinde her köyünde bir şeyler yaptık. Devletimizin desteğiyle hizmetler yaptık. Şunu diyebiliriz, adaletten ayrılmadık. Kim ne derse desin kim ne yaparsa yapsın adaletten ayrılmadık. Ortamı her kes biliyordur. İstemeden kırdığımız insanlar vardır. Her kes hakkını helal etsin. Amacımız adalet ve hakkı savunmak oldu. Gittiğimiz yerde de aynı şekilde devam edeceğiz. Yarın Allah’ın huzuruna çıktığımız zaman haksız ve hukuksuz bir şey yaptıysak onu da görmediğimiz bir şey varsa sen af et deme yüzümüz olsun. Sizlere de teşekkür ederim. Trabzon buraya uzak değil Kaymakamımızın memleketi oda güzel oldu. Uzağa gitmiyoruz dört saatlik yol gelmek isteyen arkadaşlarımız olursa misafir ederiz” dedi.
(Haber61)Mehmet Nuri ÇETİN  Kimdir?
Başkanımız, Mehmet Nuri ÇETİN 1979 yılında Ağrının Tutak İlçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 

Sırasıyla  Kütahya Dumlupınar ,Ardahan Damal ve Bolu Göynük Kaymakamlığı yaptı. İçişleri Bakanlığı Kararnamesiyle Muş Varto'da görevine başlamıştır.  İyi derecede İngilizce konuşup Evli ve 3 çocuk babasıdır.


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013