Ana Sayfa» ARAKLI

Yeni Kaymakam Mehmet Nuri Çetin Mesaj Yayınladı

Eklenme: 27 Eylül 2018 14:33
»
Okunma : 927
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklıya yeni atanan kaymakam Mehmet Nuri Çetin mesaj yayımladı.


Saygıdeğer Araklılılar;

Kıymetli Mesai Arkadaşlarım,
31.08.2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Atama kararı ile tayinedilmiş olduğum Araklı İlçe Kaymakamlığında 24.09.2018 tarihinde görevime başladım. Trabzon İlimizin güzide ilçesi Araklı’ya hizmet edecek olmanın onurunu, sorumluluğunu ve mutluluğunu yaşadığımı ifade etmek istiyorum.


‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır’ anlayışı içinde, devletin millet için olduğunu bilerek her zaman vatandaşlarımızı çalışmalarımızın merkezinde tutup, onların talep ve ihtiyaçlarına göre bu güzel ilçeye hizmet etme gayretinde olacağız.


Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, eğitim, sağlık ve tüm kamu hizmetlerinin etkin sunumu başta olmak üzere, vatanımız için evlatlarını seve seve feda etmiş şehit ve gazi ailelerimiz, yaşlılarımız, yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımız, engellilerimiz her zaman birinci önceliğimiz olacaktır.


Bu duygu ve düşüncelerle Araklı'ya hizmet etmiş benden önceki tüm meslektaşlarıma teşekkür eder, önümüzdeki sürecin Araklı ilçemize hayırlara vesile olmasını dilerim.

Saygılarımla;
Mehmet Nuri ÇETİN
Araklı Kaymakamı

 


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013