Ana Sayfa» SPOR

Araklılı Sporcu Avrupa Şampiyonu Oldu

Eklenme: 28 Eylül 2018 19:11
»
Okunma : 1237
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklılı Sporcu Şükrü Akyıldız İspanya da yapılan 7. İtfaiye ve Polis oyunları Avrupa şampiyonasın da GROKOROMEN güreş 72 kg da Avrupa şampiyonu oldu.

 

Aslen Araklı Çankaya Mahallesinden olan Şükrü Akyıldız bayrağımızı Avrupada yine dalgalanırdı.En son 1 ay önce Dünya şampiyonu olarak yurda dönen Akyıldız'ın bu başarısı Araklıyı gururlandırdı.

 

Şükrü Akyıldız Paylaştığı mesajda şöyle söyledi;

 

İSPANYANIN ALGECİRAS ŞEHRİNDE 20/29 EYLÜL 2018 TARİHLERİNDE YAPILAN 7. İTFAİYE VE POLİS OYUNLARI AVRUPA ŞAMPİYONASIN DA GROKOROMEN GÜREŞ 72 KG DA AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU ,ULTIMATA ENSIKI VE EN GÜÇLÜ İTFAİYECİ YARIŞINDA AVRUPA 2.LİĞİ ELDE ETTİM BİZE SPONSOR OLUP BURAYA GELMEMİZE VESİLE OLAN BEREKET DÖNERE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI TÜM PERSONEL VE YÖNETİCİLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM . BU AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU MU ŞEHİT TANER ÇEBİ KARDEŞİME ARMAĞAN EDİYORUM #ŞEHİDİMMEKANINCENNETOLSUN # SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIM

 

Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SPOR KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013