Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Arı Haber WhatsApp İhbar Hattı Devrede

Eklenme: 13 Ekim 2018 20:38
»
Okunma : 1298
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Arıhaber.net ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi, ayrıca çevrenizde yaşanan ve haber değeri olduğunu düşündüğünüz tüm olayları yazı, resim, ses veya video olarak çektiğiniz görüntüleri arihaber.net ’in 0532 067 72 61 veya 0538 693 10 11 no'lu whatsapp ihbar hattına gönderebilirsiniz.


ÖNERİNİ VE HABERİNİ GÖNDER

İlçedeki problemlerin daha kolay çözülmesini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren, bunu yaparken de teknolojik gelişmelerden faydalanan Araklı Arı Haber, WhatsApp Hattı kurdu.


Ayrıca isteyen her Araklılı hemşehrimiz whatsApp üzerinden Araklıdaki öneri ve taleplerini'de iletebilecek.Bu talepler Arı Haber İletişim Merkezi tarafından kayıt altına alınarak ilgili müdürlüklere iletilecek olan iletiler, en kısa sürede birlikte çözüme kavuşturulmasını ve mesaj sahibine çözüm sonrası dönüş yapmayı amaçlıyoruz.


Haber sitemizde yayınlanmasını istediğiniz haberleri ve videoları bize bu ihbar hattından gönderebilirsiniz. Haber yapılmasını istediğiniz konuları whatsapp ihbar hattından bize bildirebilirsiniz.

 


WhatsApp Numaralarımızı kaydetmeyi unutmayın!...

0532 067 72 61 - 0538 693 10 11
(Not:Cep telefonundan çektiğiniz görüntüleri yatay çekmeniz gerekmektedir)

Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013