Ana Sayfa» ARAKLI

Selami Aykut Bahçelievler Belediye Başkan Adayı mı?

Eklenme: 16 Ekim 2018 12:42
»
Okunma : 1144
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Bahçelievler Belediye Başkanlığı için aday olacak muhtemel isimler listesinde adı sıkça geçen Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Araklılı Selami Aykut’un sosyal medyadaki son paylaşımı dikkat çekti.


Bahçelievler genelinde, bölgede ve İstanbul’da tanınan bir isim olan Siyavuşpaşa Mahalle Muhtarı Selami Aykut, birçok kişinin cep telefonuna gönderilen ve kim tarafından yollanıldığı muammaya dönüşen SMS anketiyle ilgili Facebook’ta açıklama yayınladı.


SMS’e ‘Selami Aykut’ yanıtını veren bir vatandaşa teşekkür eden Aykut, açıklamasında; “Kıymetli halkımız bugün Saat: 21.00’a kadar Bahçelievler ilçemizde yapılan ankete bir vatandaşımızın vermiş olduğu destek için teşekkür ederim. Sizler de bu konuda başkan adayı kimi görmek isterseniz, mesaj gönderme hakkınız lütfen kullanınız” ifadelerine yer verdi.

Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013