Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Sanayi Yönetimi Harekete Geçti

Eklenme: 23 Ekim 2018 22:19
»
Okunma : 1431
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Sanayi yönetimim kurulu seçildikten sonra göreve başlamıştı. Başkanlığa seçilen Embiya Yılmaz Başkanlığında Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve Araklı Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık’ı ziyaret etti.

 

 Başkan Embiya Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetini ziyaret ederek. Sanayi’nin sorunlarıyla ilgili bilgi verdi. Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Araklı Esnafı’nın her zaman yanındayız diyerek destek sözü verdi.

 

 Sanayi yönetimi Araklı Belediye Başkanı Recep ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundular. Başkan Çebi gereken neyse yapılacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi.

 

 Sanayi yönetimi son olarak Araklı Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık’ı ziyaret ederek destek istedi. Başkan Bıyık tam destek sözü verdi. Sanayi yönetimi Yol ve Elektrik sorunlarıyla ilgili destek isterken yolun bir an önce yapılacağı ve elektrik konusunda en yakın zaman güzel haber verilecek denildi.

 

 Başkan Şaban Bıyık her şey Araklı için diyerek Araklı Esnafına Teşekkür etti. Sanayi yönetim Kurulu Başkanı Embiya Yılmaz Araklı Kaymakamına Araklı Belediye Başkanı ve Araklı Ak Parti İlçe Başkanı’na teşekkür ederiz bize gösterdikleri yakın ilgi ve alaka için diyerek herkese çok teşekkür ederiz dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013