Ana Sayfa» ARAKLI

Başkan Şampiyonu Kabul Etti

Eklenme: 26 Ekim 2018 17:22
»
Okunma : 707
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Arjantin'de düzenlenen Gençlik Olimpiyatları Güreş müsabakasında, Araklı'nın Halilli mahallesinden Osman Ayaydın 2. oldu. Genç sporcunun daha önce Avrupa ikinciliği, Dünya üçüncülüğü, balkan şampiyonluğu, üç kez Türkiye şampiyonluğu bulunuyor.


Belediye Başkanı Recep Çebi, Araklı 1961 Spor Kulübü Başkanı Mustafa Limanoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş, Araklıspor eski başkanı Fatih Çebi ile birlikte başarılı sporcuyu ve babasını ağırladılar. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi genç sporcuyu ve babasını tebrik ederek, sporcuya altın taktim etti.


Başkan Çebi sportif faaliyetlerin gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırdığı ve sağlıklı yaşam için son derece elzem olduğunu söyleyerek; ''ilçemizde spora ve sporcuya her daim destek verdik. Al bayrağımızı gururla dalgalandıran sporcumuzun Allah başarılarını daim kılsın. Kendisini ve bu yolda onu destekleyen ailesini tebrik ediyorum.'' ifadelerini kullandı.

Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013