Araklı Kaymakamı Çetin\'den Önemli Açıklamalar Geldi

ARAKLI 01 Kasım 2018 18:00

A

Araklı kaymakamı Çetin’den basına teşekkür etti.


Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Belediye başkanı Recep Çebi Araklı basınıyla bir araya gelerek yaptıkları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

 

Kaymakam Çetin ilçede yazılı ve görsel haber yapan muhabirleri Araklı Arakale de ağırlayarak kısa sürede yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi vererek ilçemizin dışarıda itibarının korunması için yapılan haberlerden dolayı teşekkür etti. Kaymakam Mehmet Nuri Çetin Araklı çok güzel bir ilçe burada olmaktan memnunum. Güzel hizmetlere imza atmak istiyorum. Bunları yaparken belediye başkanımız, sivil toplum örgütleri ve en önemlisi siz basın mensuplarını da bu çalışmalara destek olmasını istiyorum.

 

Çetin Araklı ya geldiğim günden itibaren neler yapabilirim diye planlar yapıyorum diyerek; Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, eğitim, sağlık ve tüm kamu hizmetlerinin etkin sunumu başta olmak üzere, vatanımız için evlatlarını seve seve feda etmiş şehit ve gazi ailelerimiz, yaşlılarımız, yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımız, engellilerimiz her zaman birinci önceliğimiz olacaktır.

 

Eğitimsiz bir toplum başıya ulaşamaz diyerek, mahallelerimizdeki okulların öğrencilerini taşımayla ilçe merkezine getirerek kurslar vermeye başladık. Öğrencilerimize burs desteği veriyoruz, ihtiyaçlı ailelere yakacak ve giyecek yardımlarımız devam etmekte diyerek ilçemizin turizm alanında alternatif alanlara yönelmemiz gerektiğini bu alanda önümüzdeki günlerde müjdeli bir haberi sizinle paylaşacağımı bilmenizi istiyorum dedi. 


Belediye başkanı Recep Çebi Araklı için geceli Gündüzlü çalışmaya devam ettiğini vaat ettiği tüm projeleri hayata geçirdiğini söyleyerek, bizi izlemeye devam edin dedi.

 

Haber:Mustafa Solmaz

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.