Ana Sayfa» ARAKLI

Özbakır Belediye Başkan Adayı

Eklenme: 02 Kasım 2018 19:37
»
Okunma : 894
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Yerel seçimler yaklaşıkça ilçelerde hareketlilik de artıyor. Trabzon Arsin'de bu hareketlilik, özellikle Ak Parti'de yoğunlaşıyor.Genç Arsinliler Derneği kurucularından olan ve halen başkanlığını yürüten Sedat Özbakır'ın, Ak Partiden aday adaylığı için proje ve tanıtım çalışmalarının son aşamaya geldiği biliniyor.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Muhasebe Şefi olarak çalışan Özbakır; Genç Arsinliler Derneği Başkanı ve Türkiye Gençlik Vakfı Arsin İlçe Temsilciliği görevlerini başarıyla yürütüyor.

 

 Sedat Özbakır, vakıf ve dernek faaliyetleri olarak birçok sosyal sorumluk projesine de imza attı. Ayrıca kapanan Fındıklı Belediyesi'nde on beş yıllık belediye tecrübesi ve Türkiye Gençlik Vakfı Türkiye genelinde, 81 ilde en çalışkan ve başarılı olarak Türkiye 3.sü olan Sedat Özbakır, Ak Parti Genel Merkezin dikkatini çekmiş durumda. Özbakır seçim takvimi başladığında Arsin'de AkParti'den aday adayı olacak.(Arsin Gündüm)
 

Araklı ARI Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013