Çebi Seçim Startını Verdi

ARAKLI 06 Kasım 2018 18:00

A

Araklı Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mikdat Çebi İstanbul Eyüp dün akşam verdiği yemekle seçim startını verdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı törende katılımcılar Çebiye başarılar dilediler.

 

Mikdat Çebi’den önemli açıklamalar geldi. Çebi açıklamasında şunları söyledi.

 

Biz bu süreçte Araklının değerleriyle yola çıkıp Araklıya hizmet etmek için projelerimizi hazırladık. Önceliğimiz kadınlar ve gençlerdir. Araklının imkanlarını en yüksek seviyede Araklıya hizmet için kullanacağız. Araklının bütün unsurlarını kucaklayıp bir ve diri bir şekilde Araklıya hizmet edeceğiz.

 

 İnancımız odur ki ; Bir ve diri olursak başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Evvela Halkımızın gönlüne gireceğiz. İman varsa imkan da vardır diyerek yola çıktık. Var gücümüzle de doğru bildiğimiz bu yolda hiçbir ayrımcılık yapmadan herkese eşit mesafede durarak Araklının bütün problemlerini çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Öncelikle halkımız ile aradaki güven probleminin farkındayız ve bunu allahın izni ile çözeceğiz.

 

 Bunu başardığımız takdirde Araklımızdan yetişmiş iş adamlarının da desteği ile Araklımıza muhtelif projeler kazandıracağız. Çıktığımız bu yolda akraba büyüklerimizinde bizlere desteği mevcuttur.

 

 Şimdiden Araklımız için hayırlı olması temennisiyle ve aday adayı olan diğer arkadaşlarımıza da başarılar muvaffakiyetler diliyoruz.

 Çebi'nin 12.10 pazartesi resmi baş vurusunu yapacağı bildirildi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Misafir Üye

08 Kasım 2018 01:53

Kusura bakmayın aday istanbuldan değil ataklı olunur.