Ana Sayfa» ARAKLI

Çebi Seçim Startını Verdi

Eklenme: 07 Kasım 2018 21:53
»
Okunma : 1468
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mikdat Çebi İstanbul Eyüp dün akşam verdiği yemekle seçim startını verdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı törende katılımcılar Çebiye başarılar dilediler.

 

Mikdat Çebi’den önemli açıklamalar geldi. Çebi açıklamasında şunları söyledi.

 

Biz bu süreçte Araklının değerleriyle yola çıkıp Araklıya hizmet etmek için projelerimizi hazırladık. Önceliğimiz kadınlar ve gençlerdir. Araklının imkanlarını en yüksek seviyede Araklıya hizmet için kullanacağız. Araklının bütün unsurlarını kucaklayıp bir ve diri bir şekilde Araklıya hizmet edeceğiz.

 

 İnancımız odur ki ; Bir ve diri olursak başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Evvela Halkımızın gönlüne gireceğiz. İman varsa imkan da vardır diyerek yola çıktık. Var gücümüzle de doğru bildiğimiz bu yolda hiçbir ayrımcılık yapmadan herkese eşit mesafede durarak Araklının bütün problemlerini çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Öncelikle halkımız ile aradaki güven probleminin farkındayız ve bunu allahın izni ile çözeceğiz.

 

 Bunu başardığımız takdirde Araklımızdan yetişmiş iş adamlarının da desteği ile Araklımıza muhtelif projeler kazandıracağız. Çıktığımız bu yolda akraba büyüklerimizinde bizlere desteği mevcuttur.

 

 Şimdiden Araklımız için hayırlı olması temennisiyle ve aday adayı olan diğer arkadaşlarımıza da başarılar muvaffakiyetler diliyoruz.

 Çebi'nin 12.10 pazartesi resmi baş vurusunu yapacağı bildirildi.

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
Hamit 08 Kasım 2018 07:53
Kusura bakmayın aday istanbuldan değil ataklı olunur.


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013