Ana Sayfa» ARAKLI

Öztürk Makamlar Bizi Değiştirecekse ALLAH O Makamı Bize Nasip Etmesin

Eklenme: 09 Kasım 2018 18:40
»
Okunma : 1305
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Trabzon Araklıda Siyasetçi Büyükşehir Daimi encümeni Mehmet Öztürk Ak Parti Araklı Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

 

  Çok sayıda Muhtar ve Bir çok kesimden katılımın olduğu törenle Öztürk Araklı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.Mehmet Öztürk bir açıklama yaptı öztürk açıklamasında şunları söyledi.

 

Çok değerli Araklılı Büyüklerim ve kardeşlerim. Kurulduğu andan itibaren içinde bulunmaktan onur duyduğum, yerel yönetimlerinin bir çok kademesinde görev yaptığım Partim Ak Parti'den Araklı Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurarak bu göreve talip olduğumu bildirmek isterim.Çıkmış olduğumuz bu yolda Rabbim hakkımızda Hayırlı olanı nasip eylesin. Sizlerin önce dualarınızı sonra da desteklerinizi bekliyorum.

 

 Niyet bizden takdir ALLAH'tandır. Sonuç olarak bu hizmete talip olmuş bütün aday adayı kardeşlerime başarılar diyorum. Kamuoyuna Saygılarımla.Araklı ARI Habere konuşan Mehmet Öztürk Makamllar bizi değiştirecekse ALLAH bize o makamı bize nasip etmesin biz milletimizin gönlünde kalmayı tercih ederiz dedi.

 

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013