Öztürk Makamlar Bizi Değiştirecekse ALLAH O Makamı Bize Nasip Etmesin

ARAKLI 08 Kasım 2018 18:00

A

Trabzon Araklıda Siyasetçi Büyükşehir Daimi encümeni Mehmet Öztürk Ak Parti Araklı Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

 

  Çok sayıda Muhtar ve Bir çok kesimden katılımın olduğu törenle Öztürk Araklı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.Mehmet Öztürk bir açıklama yaptı öztürk açıklamasında şunları söyledi.

 

Çok değerli Araklılı Büyüklerim ve kardeşlerim. Kurulduğu andan itibaren içinde bulunmaktan onur duyduğum, yerel yönetimlerinin bir çok kademesinde görev yaptığım Partim Ak Parti'den Araklı Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurarak bu göreve talip olduğumu bildirmek isterim.Çıkmış olduğumuz bu yolda Rabbim hakkımızda Hayırlı olanı nasip eylesin. Sizlerin önce dualarınızı sonra da desteklerinizi bekliyorum.

 

 Niyet bizden takdir ALLAH'tandır. Sonuç olarak bu hizmete talip olmuş bütün aday adayı kardeşlerime başarılar diyorum. Kamuoyuna Saygılarımla.Araklı ARI Habere konuşan Mehmet Öztürk Makamllar bizi değiştirecekse ALLAH bize o makamı bize nasip etmesin biz milletimizin gönlünde kalmayı tercih ederiz dedi.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.