Araklılı İstanbul\'da Muhtar Aday Adayı

ARAKLI 08 Kasım 2018 18:00

A

Araklı Merkezköy Mahallesinden Nazim Yıldız İstanbul Küçükçekmece Yarımburgaz Mahallesinde hizmet için bizde varız dedi.

 

10 yıla aşkın süredir Yarımburgaz Mahallesinin insanıyla içiçe yaşayan Nazim Yıldız mahalle halkı tarafından yardim sever ve dürüstlüğüyle tanınıyor.

 

 Mahallede 2015 seçimlerinde 6.900 seçmen bulunuyordu. 3bin bin civarı Karadenizlinin yaşadığı mahallede Karadeniz kökenli tek aday. Bulunduğu iş ve konum itibariyle herkesimden insanin yardımına koşan Yıldız Trabzonlu Derneklerin desteğini arkasına almış durumda.

 

Bölgede Ticaret yapan Yıldız adaylık açıklamasında "Karadenizlinin çalışkanlığı, azim ve kararlılığını göstermek istiyorum, nasıl bir insan olduğumu yıllardır bur da beraber hayat yaşadığımız insanlar şahittir.

 

 Biz adaleti, hizmeti, çalışkanlığı herkese göstermek istiyoruz. Sağ olsun her yöreden komşumuzun desteğiyle bu kararı alıp yola çıktık. Daima yanımızda olan halkımıza Teşekkür ediyorum. Verecekleri emanete layık olacağımıza, onları asla mahcup etmeyeceğimize söz veriyorum" dedi.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.