Ana Sayfa» SİYASET

Araklı Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı

Eklenme: 13 Kasım 2018 17:06
»
Okunma : 2349
»
Yorum : 1
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediye Başkanlığı aday adaylığı için süpriz aday  Salih Ergün Araklı Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Salih Ergün Perşembe günü saat 11.00 parti binasında yapacağı bası açıklamasıyla aday adaylığını resmen duyuracak.


Salih Ergün Kimdir?


 İş Adamı - Yönetici
1959 yılında Araklıda doğdu.Salih Ergün 1985 yılından beri Araklı'da esnaflık yapmaktadır.

Refah Partisi,Fazilet Partisi ve Saadet Partisinde yöneticilik görevlerinde bulundu.1999 seçimlerinde Fazilet Partisi Araklı meclis üyeliğine seçildi.2004 seçimlerinde SP'den il genel meclis 1.sıra adayı olarak seçimlere katıldı.

2007 yılında Araklı Zıraat odası Meclis başkanlığına seçilen Ergün halen bu göreve devam etmektedir.29 Mart 2009 tarihinde Ak Parti İl Genel Meclisine seçilmiştir.


Birçok komisyon üyeliği,Tarım Komisyon başkanlığı ve denetleme komisyon başkanlığı görevlerinde bulundu.

1 Kasım 2015 tarihinde Ak Parti Araklı İlçe yönetimine seçilen Ergün,İlçe Başkan yardımcılığı ve Mali İşler Başkanlığı görevlerini yürüttü.
 

9 Eylül 2017 de tekrar Akparti Araklı İlçe Yönetimine seçildi.Halen ilçe başkan yardımcılığı ve mali idareler başkanlığı görevini sürdürmektedir.


Evli ve 8 Çocuk babası olan Ergün Hafız ve İmam Hatip mezunudur.
 

Araklı Arı Haber

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

SİYASET KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz
İsmail Ergün 14 Kasım 2018 21:35
Çok iyi olur.خيرل olsun.Tam da yakışır.Başarılar dilerim.


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013