Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı Çankaya'da Tarihi Gün

Eklenme: 14 Kasım 2018 16:13
»
Okunma : 1600
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı Belediyesi Başkan yardımcısı Burhan Akyıldız Araklı Arı Haber İmtiyaz Sahibi Gazeteci Yusuf Genç ile görüşerek Araklı Çankaya'da yol bekleyen aileye müjdeyi verdi.


Arı Haber'in ilk gündeme taşıdığı "Çankaya'da Engelli Vatandaşın Yol Sorunu" haberinin Türkiye ve Trabzon gündeminde önemli yer tutmuştu.Uzun yıllardır kimsenin yaşamadığı mahalleye bir yıl önce geri dönen engelli çocuğu olan aile yol talebinde bulunmuştu.


Gelişmeler karşısında Araklı Belediyesi sessiz kalmadı ve Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız konunun takipçisi olarak yol sorununun giderilmesi için girişimlere başlamıştı.“Biz sizin için buradayız” diyen Araklı Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız Açılmasından;Yol güvenliği konusunda tedbirler alındıktan sonra Yola başlandığı ve bu ailenin ve oradaki yaşayan vatandaşların sorununun kısa sürede giderileceği bilgisini aktardı.

Burhan Akyıldız  "Hayırlısı ile yolu bitirip bu sorunu çözmüş oluruz.Burada ve birçokmahallede yol sorunlarını imkanlar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz.Araklı Belediyemiz ve Trabzon Büyükşehir Belediyemiz bizleri bu tip süreçlerde yanlız bırakmıyor ve tüm imkanlarını seferber ediyor.

Tekrar desteklerinden dolayı Belediye başkanımız Recep Çebi'ye özellikle teşekkür ediyorum,Şimdiden yol çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.


Arı Haber olarak olayın takipçisi olduk.Bu duruma sessiz kalmayan ve Araklı Çankaya Mahallesindeki sorunun giderilmesi için girişimleri hızlandıran Araklı Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız'a,Başkan Recep Çebiye ve Araklı eski kaymakamı Ömer Övüç Koşansuya yeni kaymakam Mehmet Nuri Çetin'e ve Trabzon Valiliğine,ayrıca Son Nokta Gazetesi Haber Müdürü Hüseyin Terzi'ye ve konuya duyarlı gazetecilere teşekkür ederiz.


ARAKLI ARI HABER/RAMAZAN UZUN

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013