Ana Sayfa» ARAKLI

Araklı AGD'den Siyer-i Nebi Yarışması

Eklenme: 15 Kasım 2018 15:45
»
Okunma : 488
»
Yorum : 0
0 0 0
Yazdır

Araklı'da Anadolu Gençlik Derneği (AGD) tarafından 15 Aralık'ta Türkiye geneli düzenlenecek "Siyer-i Nebi" yarışmasının tanıtımı yapıldı.
 

AGD Araklı Şube Başkanı İbrahim Erdoğan 2018 AGD  Siyer-i Nebi Yarışması Başvuruları 18 Kasım 2018 Tarihine Kadar http://www.efendimizinizinde.com Adresinden Yapılacak. 


Siyer-İ Nebi Yarışmasına Tüm Lise Öğrencileri (19 Yaş Üst Sınır 15 Aralık 1999 Ve Sonrası) Katılabilir. Anadolu Gençlik Derneği Liseli Gençler Efendimizin İzinde Yarışması Sınavı 15 Aralık 2018 Saat 11:00’da Yapılacak. Sınav Sonuçları 30 Aralık 2018 Tarihinde açıklanacak.

Başvurular Sadece Elektronik Ortamda Alınacaktır

Erdoğan, "AGD olarak bu yarışmadaki temel amacımız geleceğimizin teminatı olan gençliğin ıslahı ve ihyasına vesile olmaktır." dedi.
 

Hedeflerinin bu yıl  bin kişiye ulaşmak olduğunu ifade eden Erdoğan, Türkiye geneli sınavda ilk üçe giren öğrencilere para ödülü verileceğini kaydetti.


Araklı Arı Haber/Ramazan Uzun

ETİKETLER :

İLGİLİ HABERLER

ARAKLI KATEGORİSİNDEKİ DİĞER HABERLER

YORUM EKLE

Yenile Gördüğünüz Karakterleri Giriniz


Sitede bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.
İsRa Tasarım © Arı Haber 2013